Happy English

Szkoła języka angielskiego dla dzieci Rzeszów

Happy English to szkoła językowa, która wspiera dzieci w nauce języka angielskiego. Nasze metody nauczania angażują wszystkie zmysły i uruchamiają dziecięcą wyobraźnię. Na prowadzonych przez nas zajęciach uczniowie nie tylko nauczą się języka, ale także poznają wszelakie kultury panujące w krajach anglojęzycznych.
Nasi nauczyciele to doświadczeni lingwiści, których pasją jest język angielski. Tworzą oni atmosferę, która daje idealne warunki do nauki języka w przyjaznej atmosferze.

Ucz się angielskiego w najlepszej szkole językowej w Rzeszowie!

Profesjonalni i wykwalifikowani nauczyciele
Wspieranie osobowości dziecka
Kreatywne nauczanie
Najlepsza szkoła nauki dla dzieci
Happy kids grupa
Natalia Dziadosz - Wójcik

Natalia Dziadosz-Wójcik

Założycielka szkoły językowej Happy English w Rzeszowie

Język angielski od zawsze był moją mocną stroną i już od dziecka wiedziałam, że chcę z nim pracować.  Lata studiów w Wyższej Szkole Lingwistycznej w Częstochowie rozwinęły moją pasję do języków. Moje zamiłowanie do lingwistyki w połączeniu z pedagogiką, którą ukończyłam na Uniwersytecie Rzeszowskim zaowocowało powstaniem szkoły językowej Happy English w 2018 roku.

Na tle innych rzeszowskich szkół językowych, Happy English wyróżnia się skutecznym i uporządkowanym programem nauczania, który przynosi rezultaty w postaci rozwoju umiejętności posługiwania się językiem.
Z sukcesami przygotowujemy również naszych uczniów do egzaminów ósmoklasisty oraz egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

Zapraszamy do naszej szkoły, gdzie dużą uwagę przykładamy do nauki przez zabawę, gdzie dbamy o potrzeby naszych uczniów i jesteśmy otwarci na wielokierunkowy rozwój naszych uczniów.